Kompletný servis

Transfery a česky hovoriaca delegátka v cene hotelov, ktoré je možné objednať aj bez letenky na ľubovoľný počet dní.

rezervuj

Bezpečne

Služby slovenskej c.a. Carolka na cestách a c.k. Black Horse Travel. Možnosť objednať cestovné poistenie.

rezervuj

Hotely v centre mesta

Blízko obchodov a kaviarní. Blízko potápačského centra Prima Diving. Transfer na loď zdarma.

rezervuj

Pre všetkých

Pre jednotlivcov, páry, aj rodiny. Pre potápačov, aj šnorchlistov. Pre milovníkov histórie, či opaľovania na pláži.

rezervuj

SUNRISE HOLIDAYS RESORT

Hotel bol postavený v roku 1996, posledná renovácia hotela prebehla v roku 2018. Hotel má hlavnú budovu so 7 poschodiami.
K dispozícii je recepcia (24 hodinová recepcia) (check-in od 14 hod., check-out do 12 hod.), výťah, klimatizácia, hotelová bezpečnostná schránka, služba budenia, Wi-Fi, v celom objekte,diskotéka, lounge, minimarket, obchod se suvenýrmi, parfuméria, klenotníctvo, kaderníctvo, bankomat, 4 reštaurácie a la carte: miestna kuchyňa, stredomorská kuchyňa, Regionálna kuchyňa, špeciálna strava (dietna strava), 2 bufetové reštaurácie: miestna kuchyňa, medzinárodná kuchyňa, hotelový plážový bar, lobby bar, poolbar, shisha bar, izbová služba (24 hodín, za poplatok), návšteva lekára v hoteli (za poplatok), prádlový servis (v hoteli, za poplatok),
1 bazén: vyhrievaný, sladkovodný, slnečníky, lehátka zdarma.

Hotel poskytuje ubytovanie v 383 izbách s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC, fén na vlasy), ktoré sú vybavené individuálne ovládateľnou klimatizáciou, telefónom, chladničkou a televízorom so satelitným príjmom. K izbe prináleží balkón. Za príplatok sú k dispozícii izby s výhľadom na more.

Štandardná izba: 26-30 m2, dvojposteľová izba, s výhľadom na mesto alebo orientované k moru, výhľad na more alebo výhľad na mesto, dve lôžka, manželská posteľ, 1 Kúpeľňa, sprcha, 1 WC, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, dlažba, klimatizácia, minibar, nealkoholické nápoje, voda, bezpečnostná schránka, 1 TV (SAT, plochá obrazovka), telefón, Wi-Fi, káva/čaj, balkón, kvalitné toaletné doplnky. Izby orientované na mesto majú francúzske okno, izby orientované na more majú balkón. Dostupné aj ako trojposteľová izba.

Mega izba: 46-50 m2, dvojposteľová izba, výhľad do vnútrozemia alebo výhľad na more, dve lôžka, manželská posteľ, 1 Kúpeľňa, sprcha, 1 WC, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, dlažba, klimatizácia, minibar, nealkoholické nápoje, voda, bezpečnostná schránka, 1 TV (SAT, plochá obrazovka), telefón, Wi-Fi, káva/čaj, francúzsky balkón, kvalitné toaletné doplnky. Izby orientované na mesto majú francúzske okno, izby orientované na more majú balkón.Dostupné aj ako trojposteľová izba.

Deluxe izba: 36-40 m2, dvojposteľová izba, superior, orientované k moru, výhľad na more, dve lôžka, manželská posteľ, 1 Kúpeľňa, sprcha, 1 WC, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, dlažba, klimatizácia, minibar, nealkoholické nápoje, voda, bezpečnostná schránka, 1 TV (SAT, plochá obrazovka), telefón, Wi-Fi, káva/čaj, balkón alebo terasa, kvalitné toaletné doplnky. Dostupné aj ako trojposteľová izba.

Premium izba: 36-40 m2, dvojposteľová izba, superior, orientované k moru, výhľad na more (priamy), dve lôžka, manželská posteľ, 1 Kúpeľňa, sprcha, 1 WC, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, dlažba, klimatizácia, minibar, nealkoholické nápoje, voda, bezpečnostná schránka, 1 TV (SAT, plochá obrazovka), telefón, Wi-Fi, káva/čaj, balkón, kvalitné toaletné doplnky. Dostupné aj ako trojposteľová izba.

Hotel sa stará o svojich hostí a zabezpečuje širokú škálu aktivít: plážový volejbal,pétanque, stolný tenis, biliard, šípky, fitness, aerobik, jóga, tai chi, vodná gymnastika,
denné animácie, večerné animácie, živá hudba, show

All inclusive: raňajky, obed, večere formou bufetu (7:00 -22:00), večera v reštaurácii a la carte (raz za týždeň), nápoje v cene (nealkoholické nápoje, pivo, džúsy, víno, miestne liehoviny, 10-0 hod.), nápoje po celý deň v cene (káva/čaj, voda), snacky (12-17 hod. a 22:30-1 hod.), káva/čaj a pečivo (15-17 hod.), zmrzlina (15-17 hod.)


Hotel je priamo na piesočnej pláži s umelo vytvorenou lagúnou.

Zrekonštruovaný hotel pre dospelých v centre Hurghady s vysokým štandardnom služieb, spĺňa požiadavky aj náročnejšej klientely. Niektoré cestovné kancelárie ho predávajú ako 5* hotel.
V okolí sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií a pubov s večernou zábavou. Ideálne miesto na spoznávanie nočného života Hurghady.

ARABIA AZUR BEACH RESORT

Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, Wi-Fi v lobby (za poplatok), internetová kaviareň, 5 barov, hlavná reštaurácia, a la carte Pattaya reštaurácia, Bordiehn´s reštaurácia, olympijský bazén, detský bazén.

Hotel disponuje celkovo 526 izbami, ktoré sú vybavené kúpeľňou s WC, sušičom vlasov, telefónom, SAT TV, minibarom (denne dopĺňaný vodou a nealko nápojom) a Wi-Fi je za poplatok. Izby majú individuálnu klimatizáciu, trezor a balkón alebo terasu.
Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (37 m2, výhľad na záhradu alebo bazén) alebo superior izby s výhľadom na lagúnu.

K dispozícii sú tenisové kurty (osvetlenie za oplatok), 4 squashové kurty, fitnes, stolný tenis, plážový volejbal, boccia, šípky, biliard. Hotel organizuje animácie, k dispozícii je diskotéka a bowling za poplatok. Za poplatok aj masáže, sauna, parný kúpeľ, jacuzzi a herňa.
Možnosti nákupov priamo v hoteli alebo v jeho bezprostrednom okolí.

All inclusive program podlieha zmenám podľa rozhodnutia hotela, avšak štandardne sú k dispozícii raňajky (07:00-11:00 h), neskoré raňajky (11:00-12:00 h), obedy (12:30-14:30 h) a večere (18:30-22:00 h) formou bufetových stolov a tiež ľahké občerstvenie počas dňa, káva a zákusky.
V all inclusive programe sú vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch podľa zvyklostí hotela (10:00 – 02:00 h).

Slnečníky, ležadlá a osušky sú zdarma. Za poplatok kanoe a windsurfing. Hotel je priamo na pláži, má 3 piesočnaté pláže (2 v lagúnach). Pri hoteli na konci poloostrova je krásny koralový útes a výborné možnosti šnorchlovania. Vstup do vody pri útese je po rebríku.

Starší, ale výborne udržiavaný hotel pre klientelu, ktorá uprednostňuje polohu v centre mesta a zároveň možnosť šnorchlovania pri hoteli. Hotel vhodný aj v zimnom a jarnom období, vďaka závetriu v lagúnach.

BEL AIR AZUR RESORT

V okolí hotela sú obchodíky so suvenírmi, kaviareň, reštaurácie, priamo vedľa hotela je nemocnica. Hotel je iba pre dospelých 18+.

Pohodlné a komfortne zariadené izby (cca 34 m2) sú vybavené kúpeľňou (vaňa/sprcha, WC, fén), telefónom, trezorom, LCD satelitnou TV, mini chladničkou, setom na prípravu kávy/čaju, klimatizáciou a balkónom alebo terasou. Všetky izby majú výhľad na bazén.

K dispozícii sú tenisové kurty (osvetlenie za oplatok), 4 squashové kurty, fitnes, stolný tenis, plážový volejbal, boccia, šípky, biliard.
Hotel organizuje animácie, k dispozícii je diskotéka a bowling za poplatok. Za poplatok masáže, sauna, parný kúpeľ, jacuzzi a herňa.

All inclusive program podlieha zmenám podľa rozhodnutia hotela, avšak štandardne sú k dispozícii raňajky (07:00-11:00 h), neskoré raňajky (11:00-12:00 h), obedy (12:30-14:30 h) a večere (18:30-22:00 h) formou bufetových stolov a tiež ľahké občerstvenie počas dňa, káva a zákusky.
V all inclusive programe sú vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch podľa zvyklostí hotela (10:00 – 02:00 h).

Hostia využívajú pláž hotela Arabia Beach, pri dvoch veľkých umelo vytvorených lagúnach v blízkosti koralového útesu, ktorý tvorý sa tiahne na obe strany od poloostrova.

Starší, ale veľmi obľúbený hotel pre nenáročnú klientelu, v centre Hurghady, s možnosťou šnorchlovania. Veľmi dobrý pomer cena/ kvalita.

MINAMARK BEACH HOTEL

Vstupná hala s recepciou, trezor na recepcii (za poplatok), bary, dve hlavné reštaurácie, 3 reštaurácie a la carte (talianska, orientálna, rybia), obchody, wellness centrum, salón krásy, konferenčné centrum.
Vonkajší bazén, bar pri bazéne, ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne zadarmo. Wifi v hoteli za poplatok.

Dvojlôžková izba Standard: kúpeľňa/WC, sušič vlasov, TV/sat., telefón, klimatizácia, minibar, balkón, hlavná budova.
Dvojlôžková izba Superior: priestorovo väčšia, kúpeľňa/WC, sušič vlasov, TV/sat., telefón, klimatizácia, minibar, balkón.

Zdarma: fitness, stolný tenis (pol hodina/osoba/pobyt, vybavenie za poplatok), šachový kútik, plážový volejbal, futbal, denný aj večerný animačný program, živá hudba, za poplatok: šípky, biliard, wellness: sauna, jacuzzi, masáže, para, turecké kúpele, množstvo relaxačných procedúr.

Detský bazén, miniklub, krásne detské ihrisko, detská postieľka zadarmo, šmykľavky pre malé deti a tobogany pre väčšie deti.

All inclusive – raňajky, obed a večera formou bufet, neskoré raňajky, večerný snack(7.00 – 22.00 hod.), miestne rozlievané alkoholické i nealkoholické nápoje (10.00 – 24.00 hod.), popoludňajšia káva, čaj, zmrzlina, pre deti ľahký snack počas dňa, možnosť večere v talianskej alebo orientálne talianskej a la carte reštaurácii (1x za pobyt, rezervácia nutná).


Menšia, ale pekná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Bar a sprcha na pláži. Ležadlá, slnečníky a osušky na pláži zadarmo. Drobné koraly pri pláži. Vstup do mora aj po schodíkoch z móla.

Pomerne neznámy hotel pre slovenskú klientelu s výbornou polohou v centre Hurghady. Vhodný pre nenáročnú klientelu. Niektoré cestovné kancelárie uvádzajú kategóriu hotela 3*.

SEAGULL BEACH RESORT & CLUB

O Rezorte
Hotel má 2 hlavné budovy Resort a Club, spolu disponuje 710 izbami. Pre hostí je určených 7 bazénov (1 s vodopádom a jeden s tobogánmi).
Hostia môžu využiť kino, a´la carte reštauráciu s barom postavenú na vysokej veži, čistiareň, trezor na recepcii, služby SPA centra, salón krásy či masážne centrum.
Hotel poskytuje WiFi, má nákupnú pasáž, diskotéku a lekára.

Štandard izby sú vybavené balkónom (k dispozícii sú izby aj bez balkóna s výhľadom do ulice), SAT-TV, telefónom, mini barom, AC, kúpeľňou s WC a fénom.
Hotel ponúka aj špeciálne upravené izby pre hendikepovaných klientov. K dispozícii za príplatok sú aj rodinné izby a izby s výhľadom na more.

Klienti môžu využiť denné a večerné animácie, rôzne hry, plážový volejbal, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, fitnes centrum (1/2 hodina denne zdarma), volejbal, stolný tenis. Večer sa môžu zabaviť na diskotéke.

Deťom sú určené 2 detské bazény s vodnými atrakciami pre najmenších, s tobogánmi pre väčších, miniklub, detské ihrisko a minizoo.

All inclusive program prebieha od 7:00 do 24:00 hod., je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahrňuje raňajky, obedy, večere podávané formou bufetu, dopoludňajšie raňajky, rozlievané alkoholické nápoje miestnej výroby, nealkoholické rozlievané nápoje miestnej výroby, kávu a čaj.

Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. 2 piesočnaté pláže ležia priamo pri hoteli, obe s pozvoľným vstupom do mora.

Hotel je starší, avšak udržiavaný. Niektoré časti hotela, ako aj izby sú novo zrekonštruované. Pestrá a chutná ponuka jedla je samozrejmosťou. Hotel ponúka dobrý pomer cena/kvalita. Je vhodný pre rodiny s deťmi a klientov, ktorí vyhľadávajú široké nákupné možnosti v centre.

V prípade záujmu o pobyt v hoteli pošlite spávu
Ak s Vami cestujú deti, uveďte ich vek v čase začiatku pobytu.

Open chat
dobry den,
ako vam pomozem