kurzy

U nás se můžete posunout dál a udělat si v českém jazyce jakýkoli

Potápěčský kurz

SDI nebo PADI s mezinárodní platností

Potápěčský kurz

probíhá přímo na lodi v moři plném rybiček.

nejdříve teorie

Přímo na lodi plující po moři, v nádherném počasí a přirozeně v českém jazyce a v pohodové atmosféře, začnete váš kurz, pod vedením kvalifikovaného instruktora, který vás nejdřív seznámí s teorii podle stanoveného předpisu. Pro dosáhnutí kvality výuky a individuálního přístupu probíhá kurz ve velmi malých skupinkách, nebo také jednotlivě.

a pak praktické cvičení

Pod dohledem instruktora si  vyskoušíte v praxi, co ste se naučili.  Čekají vás předepsaná cvičení pod vodou dle druhu kurzu. Po skončení kurzu dostanete certifikát SDI ihned a v případě kurzu PADI, vám bude zaslán poštou.

neváhej a skoč

Open Water Scuba Diver

Nejoblíbenější kurz potápění s certifikátem.

Open Water Diver je kompletní, pečlivě strukturovaný 

potápěčský kurz

 pro začátečníky, navržený tak, aby vás posunul od nepotápěče s malou nebo žádnou předchozí zkušeností k certifikovanému potápěči do maximální hloubky 18 metrů. Certifikace je celosvětově uznávaná a platí doživotně.

potapaci
diving course

ADVANCED ADVENTURE DIVER

Rozšiřte své potápěčské zkušenosti a znalosti.

potápěčský kurz

 Advanced Open Water Diver je dvoudenní kurz, který poskytuje certifikovaným OWD potápěčům zkušenosti s novými situacemi, dobře organizované, strukturované a pod dohledem.

Budete dělat ponory z lodě s různými podvodními aktivitami, abyste zlepšili své zkušenosti a dovednosti.

EMERGENCY FIRST RESPONSE (EFR)

Zvládněte každou situaci a zachraňte životy díky potápěčskému  kurzu první pomoci.

Emergency First Response vám poskytne nástroje, které potřebujete k provedení CPR a první pomoci.
Ať už jste potápěč, nebo ne, Emergency First Response vás připraví na řešení potenciálně život ohrožujících situací.

Tento komplexní program se skládá ze dvou základních modulů, které lze nabízet v tandemových i nezávislých kurzech: primární péče a sekundární péče.
Společně tyto kurzy vedou k rozsáhlému školení v CPR a první pomoci.

diving course
diving course

DIVEMASTER

Staňte se certifikovaným profesionálním potápěčem

Potápěčský kurz 

Divemaster je první profesionální úrovní. Během tohoto kurzu se naučíte, jak pracovat se začátečníky a být u nich, když sbírají první podvodní zážitky. Naučíte se, jak doprovázet a vést certifikované potápěče v cizích vodách. Váš instruktor vás také naučí, jak zacházet s potápěčskými skupinami a také jak učit bezpečné potápění z lodi. Abyste se stali profesionálním divemasterem, naučíte se fyzické a psychologické působení na potápěče. Naučíte se, jako kvalitně předvádět a vaše znalosti stoupnou na profesionální úroveň.

požadavky:
minimální věk 18 let
Rescue Diver kurz
Ukončený Kurz první pomoci za posledních 24 měsíců.
K přihlášení: minimálně 40 zapsaných ponorů na otevřené vodě.
Zdravotní potvrzení od lékaře maximálně 12 měsíců staré.

WRECK DIVER

Ať už se jedná o trosky, které byly úmyslně potopeny, aby sloužily „vodnímu životu“ a potápěčům jako umělý útes, nebo zda jsou výsledkem nehody, trosky jsou vždy něco fascinujícího. Okna do minulosti. Lodě, letadla a dokonce i auta pod vodou jsou oblíbenými předměty pro objevování a užívání si stvoření, která se tam usadila.

Každý vrak nabízí mnoho příležitostí objevit něco zvláštního, možná dokonce vyřešit záhadu, která ho obklopuje, nebo spatřit něco, co ostatní potápěči přehlédli.

Speciální kurz „Vrakové potápění“ je oblíbený, protože nabízí potápěči velmi speciální dobrodružství, při kterém se naučí nové postupy a jejich zodpovědné dodržování bude samozřejmostí.