potápění

Potápění je jako létání pod vodou

„ Nevyskúšaš

-

nevieš “

diving

Potápění u vraku

Během jednodenního výletu můžete vidět jeden z několika vraků poblíž Hurghady jako El Mina, nebo Susanna. Můžete se také potápět u slavných vraků jako Abu Nuhas, Thistlegorm nebo Salem Express, které sou dále od Hurghady.

potápění na skousku

Intro potápění

Pro začátečníky bez certifikace. Objevte s náma zázraky Rudého moře. Ponořte se s instruktorem nebo potápěčským mistrem, aby vás opatrně zasvětil do tajů potápění. Naučíme vás základní teorii a seznámíme se zařízením, než vás doprovodíme na krásný, kontrolovaný ponor v omezené hloubce. Každý, velký nebo malý, může prozkoumat fascinující podvodní svět Rudého moře. Nebudete hlouběji než 8 metrů.

potápění u utesu

Denní potápění

Potápění pro certifikované potápěče. Výlet lodí s malou skupinou k oblíbeným útesům v blízkosti Hurghady, kde budete mít možnost 2 ponorů na různých místech. Přátelská atmosféra, osobní přístup, zkušení instruktoři a divemasteři jsou zárukou perfektního dne plného zážitků.

diving

Noční potápění

Zažijte jiný noční život. Perutýn, španělské tanečnice, jemné hvězdice a chobotnice jsou jen některé z nočních tvorů, které lze vidět po západu slunce.

diving

Potápění extra

Je určeno pro certifikované potápěče. Potápění extra je denní potápění na místech dále od Hurghady, kam jiné lodě připlouvají jen zřídka. Uvidíte zde nádherné rozmanité útesy plné života, potkáte tvory, které blízkosti pobřeží nežijí a moře je na některých místech hlubší. Užijete si 2 ponory z lodě, nebo člunu. Mezitím dobré jídlo, odpočinek. Kvalifikovaní instruktoři mluvící česky a anglicky vám rádi poradí a pomůžou v případě potřeby.

PRIMA

Loď Prima- pro potápěče, ale také pro různé výlety. Je zde odkládací prostor pro kyslíkové láhve, prostor pro uskladnění potápěčské výstroje, místo na zavěšení neoprenů, sprcha a vana na oplachování masek. Na lodi je dále salón s posezením, kde se podává oběd, vyučuje teorie při kurzech, vhodný i na posezení v zimním, nebo velmi větrném období. Dále na dolní palubě barový pultík, kde si můžete udělat kafe, nebo čaj a nádoba se studenou pitnou vodou. Je zde také kuchyň a toaleta se sprchou. Na horní palubě se nachází prostor k posezení, prostor na přípravu kávy a čaje a také pitná voda. Dále prostor s matracemi na opalování, ale i vaky na sezení pro příjemné chvíle, které rádi používají i malé děti.

Rychlý člun

využíván na rychlé výjezdy, adrenalinové jízdy pro ty, kteří milují rychlost , nebo i pro soukromé svezení.

sdi

LADY

Loď Lady- menší loď využívána především pro soukromé výlety, noc na moři, a výlety velmi malých skupinek. Na dolní palubě je prostor k posezení, místo k přípravě čaje a kávy, nádoba se studenou pitnou vodou. V podpalubí je malé sezení, kuchyňský koutek a toaleta. Najdete tam i kajutu se čtyřmi lůžky. Horní paluba je celá vyložená molitanem, proto zde můžete sedět, ležet, nebo si plavbu užívat v jakékoli poloze. Při výletě Noc na moři, můžete namísto kajuty, spát přímo pod hvězdami.